Benim Konuşan Tom - My Talking Tom

iOS için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 73.8 MB
  • Version 2.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Out Fit 7 Ltd.
Benim Konuşan Tom - My Talking Tom uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek sevimli kedi TOm' u evlat edinerek onu kendi ellerinizi ile büyütebilir ve onunla beraber çok eğlenceli anlar yaşayabilirsini

Benim Konuşan Tom - My Talking Tom uygulamasını iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek sevimli kedi Tom' u evlat edinerek onu kendi ellerinizi ile büyütebilir ve onunla beraber çok eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bu mükemmel oyunda tatlı mı tatlı sevimli mi sevimli aynı zamanda da konuşan kedi Tom' u bebekken evlat edineceksiniz. Onun bakımı ile tamamen siz ilgilenecek ve onu kendi illeriniz ile büyütmenin tadını çıkaracaksınız. Oyunun gerçekçi efekt, animasyon ve grafikleri sayesinde sevimli kediniz Tom oldukça gerçekçi bir hal almıştır. Ayrıca onun konuşabilmesi ve size gerçekçi tepkiler veriyor olması sizi çok eğlendirecek.

Benim Konuşan Tom - My Talking Tom ile çok eğleneceksiniz

Tom' un tıpkı gerçek bir kedi gibi bir çok ihtiyacı var. Acıkıyor, tuvaleti geliyor, uykusu geliyor, gaz çıkarıyor, okşanmak ve sevilmek istiyor. Onun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak ve onun inanılmaz eğlenceli zaman geçireceksiniz. Çok severek kullanacağınız bu eğlenceli uygulamayı iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Benim Konuşan Tom - My Talking Tom indir Android

Benim Konuşan Tom - My Talking Tom indir